Zadanie tylko dla doświadczonych. Inwestor powinien zadbać nie tylko o piękny projekt ale przede wszystkim o solidną i sprawdzoną firmę.

Co nas wyróżnia.... ?

- Profesjonalizm od rozpoczęcia do zakończenia budowy.

- Niezwykle żywotna i zarazem nowoczesna konstrukcja domu.

- Możliwość wybudowania domu pod klucz [jeden dom jedna firma].

- Odpowiedzialność i zaangażowanie na każdym etapie budowy

- Jest to nasza podstawowa działalność od 50 lat przez 3 pokolenia.

Pozycję lidera na rynku domów z bali zawdzięczamy wszystkim naszym klientom, którzy obdarzyli nas zaufaniem.

Wszystkim serdecznie za to dziękujemy i prosimy o listy referencyjne, które budowały zaufanie kolejnych naszych klientów.

Domy rekreacyjne budowane przez firmę Biernacki – Domy z bali są:

- inwestycją na kilka pokoleń

- domami posiadającymi niezwykle trwałą konstrukcję i długi okres gwarancji

- ozdobą otoczenia i świadectwem talentów polskiego rzemieślnika i dumą inwestora

- wyposażone w piękne elementy architektury służące komfortowi wypoczynku dla całej rodziny

Złożenie na ręce szefa - p. Biernackiego zadanie wybudowania domu kończy się zawsze tak samo - wielkim sukcesem...

Zadaniem naszej firmy jest nie tylko wybudowanie solidnego domu ale też wykonanie estetycznych i przytulnych wnętrz. Aby takie wnętrze mogło nas zachwycić i zapewnić komfort powinny być zgodnie z nasza technologią.

- wykonane przez doświadczonych stolarzy przy użyciu nowoczesnych maszyn i urządzeń jakimi dysponuje nasza firma eliminując do minimum firmy z zewnątrz.

- przystosowanie do różnych nowoczesnych ale i tradycyjnych rozwiązań. Gwarantują to tylko ściany warstwowe dające możliwość ukrycia wielu instalacji wewnątrz budynku i dowolnych wykończeń ścian [patrz technologia].

- cieple i szczelne posiadające idealny współczynnik k=0,16 nie tylko w obliczeniach matematycznych ale i na żywo - co potwierdza liczne grono naszych zadowolonych klientów. [patrz referencje].

- stabilne i proste idealnie spelnia to zadanie nasza technologia surnikowo-lątkowa. Dajemy na nią 20 lat i więcej gwarancji. Pionowe elementy (łątki chronią drzwi i okna przed osiadaniem budynku i zabezpieczają ścianę przed skręcaniem się i wypaczaniem długich bali które pozbawione łątek mogą rozsadzić konstrukcję domu [patrz technologia].

Aby wybudować piękny i podobny dom z bali firma musi łączyć w sobie dwie różne dziedziny!. Ciesielstwo i stolarstwo są to różne branże i umiejętności rzadko występujące razem - dlatego w dalszym ciągu na rynku jest niewiele takich firm - my jesteśmy jedną z nich.

Specjalnie na potrzeby i tylko dla naszych klientów realizujemy mala architekturę ogrodową. Możemy dodatkowo wyposażyć podwórko w:

- Piękny i funkcjonalny garaż lub wiatę garażową

- Zadaszoną wiatę - grillownię lub grillownię z bali zamkniętą

- Budynki gospodarcze, stajnie.

- Dodatkowe tarasy. oranzerie, ogrody zimowe.