Karol Paryziński

Pana Biernackiego, szefa i właściciela firmy „Domy z bali” poznałem gdy szukałem wykonawcy do budowy drewnianego domu zaprojektowanego w tradycyjnej technologii bala. Potrzebowałem kogoś kto nie tylko byłby dobrym wykonawcą robót ciesielskich, ale także stolarskich i wykończeniach. O firmie Pana Stanisława Biernackiego dowiedziałem się przypadkiem podczas pobytu w podwarszawskim domu moich przyjaciół którzy od liku tygodni z zainteresowaniem obserwowali budowę takiego właśnie domu, powstającego na sąsiedniej działce. Ponieważ budowa wyglądała na dobrze zorganizowaną i profesjonalną postanowiłem skontaktować się z wykonawcą.

Już po naszym pierwszym spotkaniu i obejrzeniu kilku innych realizacji Pana Biernackiego, firma „Domy z bali” wydala mi się godna zaufania. Podczas naszej pierwszej rozmowy Pan Biernacki bez pośpiechu i z uwagą wysłuchał moich oczekiwań i rozterek związanych z budową domu. Przedyskutował ze mną kilka kwestii dotyczących zastosowania konkretnych technologii, a także rozwiązań detali. Wyjaśnia) cierpliwie i bez pośpiechu wszystkie sprawy dotyczące procesu budowy. Po zapoznaniu się z dokumentacją zasugerował klika zmian które wydały mi się zasadne, a które po zakończeniu budowy okazały się trafne i za które jestem mu do dzisiaj wdzięczny.

Budowa rozpoczęli się w ustalonym terminie i nie miałem żadnych problemów z opóźnieniami. Wszystkie prace zarówno ciesielskie jak i wykończeniowe zostały wykonane na wysokim poziomie i zakończone w terminie. Z przyjemnością mogę rekomendować firmę Pana Stanisława Biernackiego „Domy z bali” jako całkowicie profesjonalną.

Z poważaniem
KAROL PARYZIŃSKI