Marek Bykowski

Jestem szczęśliwym właścicielem leśnej zagrody wzniesionej na terenie Puszczy Noteckiej. Radość z wypoczynku s., tym miejscu v, szczególności związana jest z uroda obiektów wchodzących w skład tej zagrody. Budynek mieszkalny, garaż z wiatą i grillowisko wybudowane zostały w 2007 roku przez firmę Doroty i Stanisława Biernackich z Nadkola.

Podobnie jak wielu innych inwestorów spędziłem wiele dni na przeglądaniu stron internetowych i studiowaniu ofert firm wykonujących domy z bali. Poszukiwałem firmy, która czymś mnie zaskoczy i nie koniecznie musiała to być to cena usługi. Tym czym zaskoczyła mnie firma z Nadkola to była informacja o tym, że jest to firma nieduża. z ojca na syna, rodzinna. samowystarczalna W zakresie przygotowania elementów do montażu i stosująca ciekawą technologię. Po jednym telefonie wybrałem się do siedziby zakładu , gdzie po dwugodzinnej rozmowie podpisałem umowę i po kilku dniach przekazałem zaliczkę i do dzisiaj nie żałuję. Szczególnie mile wspominam moment, kiedy już po wykonaniu podstawowej konstrukcji domu Pan Stanisław podsunął mi pomysł rezygnacji z malutkiego pokoju gościnnego na parterze i wykonanie go na poddaszu, które po małych zmianach konstrukcyjnych stało się przestrzenią użytkową.

Właściciel firmy żyje sprawami budowy w równym stopniu jak inwestor. Warte podkreślenia jest również zaangażowanie pracowników firmy, którzy związani są z nią od wielu lat i budują naprawdę bardzo szybko. sprawnie i dokładnie. Z domu korzystam przez cały rok. a najlepszy egzamin konstrukcja zdała w czasie bardzo mroźnej zimy 2009/2010. Firmie Domy z Bali z Nadkola warto zaufać.