logo

Komfort i piękno – Twój dom z bali

Marzysz o pięknym, ciepłym i bezpiecznym domu dla Twojej rodziny? Zbuduj go z nami!

Drewniane domy szkieletowe

Budowa domów z bali

piękne, ekologiczne, komfortowe

Domy z bali drewnianych są świetną alternatywą dla tradycyjnego budownictwa murowanego. Wymagają mniejszych nakładów finansowych i można zbudować je w zaledwie kilka miesięcy. Oferują przy tym szereg zalet. Drewno wykazuje doskonałe właściwości w zakresie izolacji cieplnej i akustycznej, zapewniając Tobie i Twojej rodzinie komfortowe warunki do życia przez cały rok. Drewniane domy z bali są również ekologiczne i energooszczędne

Budujemy całoroczne domy z bali – szczelne, solidnie ocieplone domy mieszkalne wyposażone we wszystkie potrzebne instalacje. Pracujemy z wykorzystaniem polskiego drewna zimowego. Po odpowiedniej obróbce uzyskuje ono odpowiednie parametry technologiczne, co bezpośrednio wpływa na długowieczność konstrukcji. Nad całym procesem czuwa mistrz ciesielstwa i założyciel naszej firmy Stanisław Biernacki, który od 40 lat zdobywa doświadczenie w swoim fachu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że przy budowie Twojego domu zastosowano najlepsze metody łączenia poszczególnych elementów, a wszystkie wyzwania projektu zostały rozwiązane zgodnie ze sztuką ciesielską.

Realizujemy również projekty drewnianych domów letniskowych.  

Kompleksowe wsparcie

Naszym Klientom oferujemy kompleksowe wsparcie. Doradzamy w zakresie wyboru projektu oraz materiałów do budowy domu z bali, a następnie realizujemy projekt zgodnie z ustalonym harmonogramem. Budynek możemy przekazać w stanie surowym otwartym, zamkniętym lub deweloperskim. Wybór wykończenia wpływa na czas i koszt realizacji domu drewnianego.
Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami, a z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Etapy realizacji

Ścięcie

Cięcie pod konkretne elementy zabudowy

Obróbka w tartaku

Suszenie

Obróbka w stolarni

Montaż na działce klienta

Praca nad wykończeniem wnętrza

Skontaktuj się z nami!
Interesuje Cię dom z bali? Rozważasz współpracę z nami, ale masz jeszcze pytania?Wyślij wiadomość lub zadzwoń i porozmawiajmy o szczegółach.

Zainwestuj w zdrowie i zamieszkaj w ekologicznym, energooszczędnym i pięknym domu drewnianym! Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swój projekt. Gwarantujemy kompleksową współpracę i terminową realizację. 

    Dane firmy
    © 2024 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Domy drewniane, domy z bali, Stanisław Biernacki lider jakości